Doporučené inzeráty z kategorie permanentní make-up rtů

Tato technika je známá také jako permanentní rtěnka. Podívejte se, kteří PMU specialisté ve vašem okolí ji mají v malíčku. Být vždy upravená, cítit se krásná a sebevědomá? S PMU rtů je to hračka! 

Proč si zvolit pro permanentní make-up rtů právě tyto experty

Permanentní make-up může přinést dlouhotrvající a živý vzhled rtů bez nutnosti každodenní aplikace rtěnky. To ovšem za předpokladu, že pro jeho aplikaci zvolíte prověřené odborníky.

Kvalifikovaní a zkušení specialisté

Je důležité vyhledat zkušeného profesionála, který je specializovaný na permanentní make-up a dodržuje vysoké hygienické standardy, aby byl dosažen požadovaný vzhled rtů a minimalizovala se rizika komplikací.

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Vedle špičkové techniky PMU specialisty výsledek a bezproblémové hojení tetování závisí na použitých nástrojích a pigmentech.

Proto všichni námi vybraní experti pracující pouze s těmi nejlepšími dostupnými přístroji a barevně stálými hypoalergenními pigmenty.

Moderní technologie a vybavení

I ti nejlepší ve svém oboru se musí neustále vzdělávat. Stále se učí novým technikám a sledují trendy v oblasti PMU.

Taktéž jejich vybavení patří k tomu nejnovějšímu dostupnému a pravidelně prochází revizí, aby mohli garantovat bezpečný výkon ošetření.

Individuální přístup a konzultace s klientkami

Technik s vámi spolupracuje na výběru požadované barvy a tvaru rtů, které mohou zahrnovat zdůraznění kontur rtů, naplnění rtů nebo vytvoření plného a výrazného efektu rtěnky.

Před samotným tetováním vytvoříte společně návrh, aby výsledek byl harmonický a respektoval vaše přání.

Odborné poradenství a péče o klientky

Samotným provedením PMU pro opravdové experty péče o vás nekončí. Jsou připraveni poradit vám v otázkách následné péče o tetování, jenž má na konečný výsledek výrazný vliv.

Můžete se na ně spolehnout i v otázkách případné korektury a obnovy PMU.

Přátelský a respektující přístup

Naši specialisté dělají vše pro to, abyste se u nich cítili maximálně příjemně a pohodlně, jak během konzultace, tak samotného zákroku.

Kromě mimořádného smyslu pro estetiku vynikají rovněž svou empatií.

PMU rtů a recenze spokojených klientek salonů

Co si o PMU našich profesionálů myslí klientky? A jak hodnotí jejich služby? Přečtěte si autentické recenze přímo na jejich webových stránkách.

Od čeho se odvíjí u tetování rtů cena

Proč se cena PMU, ať už jde o permanentní obočí nebo rty, v jednotlivých salonech tolik liší? Podívejte se na ty nejdůležitější faktory, které ji ovlivňují.

Typ procedury

Existuje několik způsobů provedení PMU rtů (konstruování, stínování, 3D stínování apod.). Jednotlivé techniky se liší svou náročností, proto je rozdíl patrný také v ceně.

Kvalifikace a zkušenosti specialisty

Odbornost, absolvovaná školení a praktické zkušenosti PMU specialisty mají nesmírně důležitý dopad na podobu konečného výsledku. Zde se šetřit opravdu nevyplácí!

Poloha salonu

PMU specialisté při sestavování ceníku svých služeb musí reagovat také na ceny svých konkurentů v dané lokalitě. Zohledňují přitom i náklady, které na provoz salonu musí vynaložit, včetně pronájmu prostor.

Ten je zejména v centru velkých měst s perfektní dopravní dostupností vyšší než jinde.

Použité materiály a vybavení

Při permanentním make-upu se používá jemný ruční nástroj nebo elektrické zařízení s tenkou jehlou, která vkládá pigment do horních vrstev kůže rtů.

Úroveň, resp. kvalita těchto nástrojů a pigmentů se na konečně ceně PMU rovněž odráží.

Obraťte se na zkušené PMU profesionály!

Jen tak s výsledkem nebudete zklamaná.

FAQ - permanentní make-up rtů v Praze

Co vás v souvislosti s PMU rtů zajímá nejvíce? Zde je přehled nejčastěji kladených otázek.
Nejdůležitější pravidlo – nestrhávat stroupky. Mohlo by totiž dojít k poškození barvy. Dále si na rty po dobu hojení nesahejte a neaplikujte na ně produkty pečující a dekorativní kosmetiky.   

Tímto předejdete přenosu infekce. Vyhýbejte se také pobytu na slunci. Další, detailnější pokyny vám po ošetření poskytne váš specialista.

Trvanlivost permanentního make-upu rtů se obvykle pohybuje od jednoho do pěti let, avšak to může záviset na individuálních faktorech a péči o rty po proceduře. 

Bezprostředně po zákroku se vytvoří malé stroupky, jenž samovolně odpadnou během 2–4 dnů. Celková doba hojení je 1 měsíc, v jehož průběhu se postupně mění intenzita barevného pigmentu, než se konečně stabilizuje.
Do standardní nabídky PMU expertů patří rovněž aplikace permanentní obočí, popř. vláskování obočí. Někteří mezi své služby řadí i mikropigmentaci skalpu nebo tetování bradavek.

Zdůrazněte svou přirozenou krásu, nebo zakryjte případné nedostatky

Díky PMU vám odpadnou každodenní starosti s líčením!

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites