Tetování obočí cena

Zajímáte se o techniku tetování obočí? Cena, kterou do permanentní úpravy investujete, se vám z dlouhodobého hlediska vrátí zpět. Budete za každých okolností vypadat krásně upravené a ušetříte čas, který byste jinak musely věnovat každodennímu líčení.
CHCI KONZULTACE ZDARMA
V našem kosmetickém salonu aplikujeme permanentní make-up obočí s pudrovým efektem. Pokud toužíte po co nejpřirozenějším vzhledu, pudrová technika splní vaše očekávání.

Tetování obočí - cena vás příjemně překvapí

Pokud se rozhodujete mezi technikou tetování (microblading) a pudrovým obočím, vězte, že cenově vychází obě techniky přibližně stejně. V našem salonu provádíme pouze pudrovou metodu, a to z těchto konkrétních důvodů:
1

Výsledek vypadá více přirozeně a na první pohled nikdo nepozná, že jde o make-up.

2

Vyplní místa, kde chybí chloupky a koriguje nesouměrnost mezi pravým a levým obočím.

3

Pudrová technika nezanechává jizvy. Vaše pokožka se rychle zahojí.

Permanentní make-up obočí - cena pudrového efektu

Úpravy obočí pudrovou technikou vydrží až 2 roky

Proto, pokud přijdete na obnovení do 1 roku, neplatíte celou částku. Obnovení do 1 roku vás vyjde od 3 000 do 4 000 Kč. Plnou cenu platíte až po uplynutí 2 let od původní aplikace.

Microblading se musí obnovit zpravidla po 12 až 18 měsících. V některých případech je ale obnova nutná již po 6 měsících. Přitom ceny obou metod jsou srovnatelné.

LEARN MORE

Pudrové obočí je odolnější

Některé ženy jej obnovují až po dvou letech, ale tato lhůta neplatí obecně pro všechny. To, jak dlouho se budete moct pyšnit krásným obočím, závisí na mnoha faktorech (vašem typu pleti, věku, pigmentu, imunitě nebo třeba životním stylu). Proto žádné klientce nemůže s absolutní přesností sdělit, kdy bude nutná úplná obnova.
LEARN MORE
Neumíte si představit, jak bude vypadat výsledek?
U nás si budoucí obočí můžete zdarma vyzkoušet!
MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Často kladené otázky

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites