Doporučené inzeráty z kategorie vláskování obočí

Objevte aktuální nabídky od ověřených expertů na vláskování obočí. Svěřte se do rukou těch nejlepších profesionálů na vláskování obočí v ČR a budete vypadat vždy krásně upraveně.

Proč si zvolit pro vláskování obočí právě právě tyto experty?

Vybíráme pro vás ty nejlepší salony na vláskování obočí, permanentní make-up, tetování očních linek, i PMU rtů. Objevte, proč jsou ideální volbou pro vaše obočí.

Kvalifikovaní a zkušení specialisté

K doporučení vybíráme jen vysoce kvalifikované odborníky s bohatými zkušenostmi, kteří garantují dokonalý výsledek.

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Odborníci, které jsme pro vás vybrai si stojí za sázkou na certifikované a bezpečné produkty, aby vám zajistili nejen krásu, ale i zdraví.

Moderní technologie a vybavení

Klademe velký důraz na to, aby doporučovaní specialisté využívali nejnovější technologie a vybavení, aby zajistili precizní a moderní přístup k vláskování obočí.

Přirozenost na prvním místě

Náš cíl je pomoci vám díky našim doporučením podtrhnout vaši přirozenost a vytvořit obočí, které vypadá jemně a elegantně.

Individuální přístup a konzultace

Chápeme, že je potřeba starat se o individuální potřeby každé klientky. Experty vybíráme jen takové, pro které je prioritou optimální výsledek a spokojenost.

Odborné poradenství a péče o klientky

Vybíráme poskytovatele komplexních služeb v oblasti krásy a kosmetické péče, u kterých to jen samotným vláskováním nebo tetováním obočí nekončí.

Od čeho se odvíjí u vláskování obočí cena?

Zjistěte, co ovlivňuje cenové rozpětí u profesionálního vláskování obočí.

Typ procedury

Procedur na úpravu obočí je široká škála, od jednoduchých až po složitější, s různými cenovými hladinami.

Konkrétní cenové rozpětí každého salonu naleznete na jejich webových stránkách. V případě vláskování obočí je třeba počítat s cenou zhruba okolo 3 500 korun.

Kvalifikace a zkušenosti specialisty

Cena se odvíjí od úrovně kvalifikace a zkušeností našich specialistů, kteří vám poskytnou kvalitní služby.

Ačkoliv vybíráme jen salony s praxí a ověřenými výsledky, u těch nejzkušenějších expertů je třeba počítat s vyšší cenou.

Poloha salonu

Lokalita salonu může ovlivnit cenu, avšak s naším výběrem kvalitních salonů zajistíme optimální poměr cena/výkon. Náklady bývají zpravidla však nižší v salonech mimo centra velkých měst.

Použité materiály a vybavení

Kvalitní materiály a moderní vybavení jsou klíčovými faktory pro perfektní výsledek a mohou ovlivnit cenovou kategorii.

Doporučujeme jen takové salony, které využívají kvalitní a nezávadné pomůcky, nicméně při využití prémiových produktů je třeba počítat s vyšší cenou.

Získejte ty nejkvalitnější služby za skvělé ceny

Najděte ten svůj nejoblíbenější salon již dnes.

Co říkají o vláskování obočí recenze klientek těchto salonů?

Podívejte se, co o salonech říkají spokojení klienti a staňte se jedním z nich! Recenze, které najdete na jejich webových stránkách jsou stoprocentně autentické a pochází vždy přímo od zákazníků.

FAQ - vláskování obočí

Níže najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky týkající se vláskování obočí.

Trvanlivost vláskování obočí se liší, ale obvykle si můžete užívat krásné obočí několik týdnů. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životnímu stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.
Ano, vláskování obočí můžete absolvovat i v letních měsících, ale doporučujeme dbát na opatrnost při slunečním záření.
Procedura vláskování obočí může způsobit mírné nepohodlí, ale specialisté se vždy snaží minimalizovat jakoukoli bolest, aby byla zkušenost co nejpříjemnější.
Nevyžaduje se žádná příprava. V případě vláskování obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. V salonech vám ho sami upraví, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

Proceduru provádějí specialisté během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře.

Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce.

Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

Získejte krásnější tvář díky dokonalému obočí!

Najděte si salon mezi námi vybranými a poznejte kvality těchto specialistů.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites