3D Vláskování Obočí

Máte řídké, tenké nebo nepravidelně rostlé obočí? Proč byste měly tuto permanentní metodu obočí vyzkoušet? Protože je 3D vláskování obočí nejlepší technikou pro vytvoření věrné imitace chloupků v obočí. A navíc je bezbolestná!
OBJEDNAT SE ONLINE

Co 3D vláskování obočí znamená?

Metoda není označována jako „3D“ náhodou – při vláskování, které spočívá v aplikaci barvy do povrchové vrstvy pokožky, skutečně dosáhneme trojrozměrného efektu.

 • Vytvoření 3D efektu je dosaženo použitím ručního pera, do kterého se vkládají tenké čepelky.
 • Trojrozměrný vzhled obočí podporuje vykreslování pigmenty dvou a více různých barevných tónů.

Krátce po zákroku bude vaše obočí vypadat jako opravdové. Je tu však jedno velké ALE… Totiž, že výsledek po konečném zahojení nemusí vypadat tak hvězdně, jako na počátku.

LEARN MORE

Tetování obočí vláskováním – úpravy i celkové rekonstrukce, ale i odvrácená stránka

3D vláskování často vyhledávají ženy, kterým chybí v obočí pár chloupků či potřebují mírně poupravit tvar.

S jeho pomocí se občas provádí i celková rekonstrukce obočí například po chemoterapii či při vypadávání obočí v důsledku poruch štítné žlázy a dalších onemocnění. S novým obočím se ženám vrací i ztracené sebevědomí a lepší pocit.

LEARN MORE

Vláskování má ale i svou odvrácenou stránku, která není ihned po zákroku zcela patrná.

 • Po zahojení začíná vypadat výsledný efekt méně přirozeně a precizně. Na dotčeném místě se totiž vytvoří tenká vrstva kůže, pod níž se pigment rozpíjí.
 • Jelikož se jednotlivé chloupky vykreslují ručně, není pigment nikdy nanesen rovnoměrně. Čepelky někdy zajedou příliš hluboko nebo naopak mělko.
 • Pigment může ztratit původní barvu a změnit se na nevhodný odstín.
 • Pro ženy s mastnou pletí není microblading vůbec vhodný a pigment se jim rozpíjí.
 • Při této technice je vysoké riziko vzniku jizev!
LEARN MORE

Existuje tedy nějaká alternativa?

Ano, existuje! Říká se jí technika pudrového obočí. Oproti vláskování má celou řadu výhod, například:

 • Mnohem přirozenější efekt
 • Možnost mnohem preciznějších úprav nepravidelností
 • Delší trvanlivost
 • Kratší doba hojení

Samozřejmě, i úspěch pudrového obočí je velmi závislý na daném specialistovi a použitých technologiích.

LEARN MORE

Pro provádění této metody máme k dispozici speciální nástroj, který vaše obočí pomůže dokonale vykreslit. Ale skvělý výsledek daleko více závisí na odbornosti osoby, která na vašem obočí pracuje, na jejích zkušenostech, šikovnosti rukou i míře estetického cítění.

 

Vaše spokojenost je zaručena i díky kvalitní přípravě ještě před samotným zákrokem: vždy mu předchází náčrt vašeho budoucího obočí, který se dále upravuje tak dlouho, dokud nejste s návrhem barvy a tvaru na 100% spokojená. Teprve pak přistupujeme k samotné proceduře.

LEARN MORE

Pudrové obočí namísto vláskování obočí? Jak celý proces probíhá

Dodržujeme následující postup:

 • Promluvíme si s vámi o vaší představě a doporučíme nejvhodnější techniku vykreslení obočí.
 • Připravíme náčrt tvaru a barvy, který společně s vámi upravujeme tak dlouho, dokud ho neschválíte.
 • Naneseme znecitlivující krém, který necháme chvíli působit.
 • Vykreslíme obočí pudrovou metodou.
 • Nakonec naneseme antiseptický prostředek a poučíme vás o následné péči a případné korekci.
LEARN MORE

Jak dlouho to vydrží?

 • Standardní doba výdrže pudrového obočí je zhruba 2 roky
 • Na starší, nebo suché pleti vydrží obočí déle.
 • Na mladší, nebo mastné pleti je trvanlivost kratší.
 • Pro prodloužení výdrže nepoužívejte na oblast obočí kosmetické přípravky s obsahem AHA kyselin (přípravky s exfoliačním účinkem) a chraňte obočí krémem s UV ochranou.

Jak moc bolestivé to je?

Před procedurou aplikujeme anestezii ve formě znecitlivující masti s obsahem lidokainu, který výrazně potlačí bolest i nepříjemné pocity. Není proto žádný důvod čehokoli se obávat.

Pozor! Pokud jste alergická na lidokain, nezapomeňte nám to oznámit.

Zapomeňte na vláskování obočí! Objednejte se na obočí pudrové

Kromě tvorby pudrového obočí provádíme také jeho estetickou úpravu, permanentní make-up rtů a očních linek, lifting řas a jejich prodlužování.

Volné termíny najdete v našem online systému, prostřednictvím kterého si můžete ten svůj rovnou i zamluvit. Nejste-li si čímkoli jistá, neváhejte nám ještě před objednáním zavolat či napsat. Rády vám vše vysvětlíme.

LEARN MORE
Chcete podtrhnout
svoji přirozenou krásu?

Objednejte se ještě dnes!

OBJEDNAT SE

Co je vláskování obočí a jaký můžete očekávat výsledek?

Při touze po dokonale pravidelném obočí můžete narazit na otázku, co je vláskování obočí. Jde o metodu permanentního make-upu u nás hojně rozšířenou, nicméně co do kvality již překonanou svými alternativami, jako je právě pudrové obočí. To je dnes rozhodně tou lepší volbou.

Vláskování obočí - co to je a jak to funguje?

3D vláskování obočí je technika zvýraznění málo hustého či nevhodně tvarovaného obočí. Princip vláskování spočívá ve vykreslení jednotlivých chloupků, aby bylo dosaženo co možná nejvíce přirozeně vypadajícího výsledku. Používá se ruční pero, do kterého se vloží tenké čepelky. Pro vytvoření 3D efektu se používá kombinace několika pigmentů o různých odstínech.

Nevýhody vláskování obočí

K hlavním nevýhodám vláskování patří:

 • Nepřirozeně vypadající efekt po zhojení
 • Hrozí permanentní zjizvení vašeho obočí

Všem, které o vláskování uvažují, proto radíme: prohlédněte si dobře jeho výsledky, než se definitivně rozhodnete. Dnes jsou k dispozici již mnohem šetrnější a efektivnější metody úpravy obočí!

Jak metoda vláskování obočí probíhá?

Ze začátku probíhá konzultace pro doporučení nejvhodnější techniky a celkového tvaru obočí. Dalším krokem je náčrt tvaru a barvy a doladění podle představ. Následně se přistupuje k samotné práci, která začíná nanesením znecitlivujícího krému. Poté přichází na řadu samotné vláskování s použitím pera s tenkými čepelkami. Na závěr se nanáší antiseptický prostředek. Hned po zákroku si sami neodstraňujete malinké stroupky, ale čeká se zhruba 3 dny, než se malinké ranky samy zacelí a pokožka se obnoví. Během následujících několika dnů také dochází k úpravě barvy, která ještě o kousek zesvětlá.

Dobře provedený microblading může mít své výsledky. Přesto se ale co do kvality i výdrže nemohou nikdy vyrovnat pokročilejším technikám pudrového obočí.

Kde se technika vláskování obočí objevila poprvé?

Přesné informace neexistují, ale udává se, že vláskování obočí má svůj původ v asijských zemích. Je to z toho důvodu, že místní lidé vnímají jako hlavní rysy tváře oči a obočí. Z toho důvodu vytvořili techniku, jak obočí zvýraznit pomocí aplikace nejrůznějších pigmentů. Z našeho hlediska je ale nevýhodou, že pokožka Asiatek se od pokožky Evropanek liší a microblading u nás proto z podstaty nikdy nedosahuje takových výsledků.

Nyní máte základní informace o technice vláskování obočí. Na závěr zbývá ještě zdůraznit, že skutečně přirozeného obočí dnes dosáhnete jinými metodami, než je microblading, především pak technikou pudrového obočí. Samozřejmě musíte také volit kvalitní kosmetické studio, kde mají s touto technikou dostatečné zkušenosti.

Uvažujete o pudrovém obočí? Chcete se o něm dozvědět více? Nebojte se nás ptát na doplňující otázky!

Často kladené otázky

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites