Barvení Obočí

  • Home
  • Barvení Obočí
Jestliže máte své obočí příliš světlé (světlejší než vlasy), pro doladění vzhledu po úpravě voskem či pinzetou doporučujeme vaše obočí obarvit. Ušetříte si tak další čas při ranním líčení, protože budete vypadat upraveně hned po probuzení.
OBJEDNAT SE ONLINE

Proč raději nezkoušet barvit obočí doma?

Na rozdíl od barvení doma můžete v našem salonu permanentního make-upu absolutně vypustit obavy, že barva chytne málo, příliš, nebo dokonce do jiného odstínu, než jste si představovala. Tato obava je naneštěstí opravdu opodstatněná – zvlášť, pokud jste si obočí ještě nikdy sama nebarvila. Je to proto, že doba působení uvedená v návodu na použití je spíše orientační, a tak je třeba obočí při barvení pečlivě hlídat a včas barvu smýt. Bohužel ani tak to nemusí dopadnout dobře, protože vám barva může chytit intenzivněji, než jinému.

V každém případě nedoporučujeme pouštět se do domácího barvení například den před svatbou či jinou událostí, která je pro vás důležitá. Barvení u nás trvá chviličku a dokonalý výsledek je zaručen.

LEARN MORE
Do profesionálních rukou se neváhejte svěřit i v případě, že si nejste jistá, že při domácím barvení dokážete udržet pevnou ruku. Precizní nanesení barvy je klíčové pro to, abychom se vyhnuli obarvení kůže okolo, a tím i pro dokonalý výsledek.
Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu?

Objednejte se ještě dnes!

OBJEDNAT SE

Barvení obočí hennou

Hennou barvíme chloupky a kůži pod nimi a tím je zároveň posilujeme. Na pokožce vydrží tato barva 5 až 20 dní.

Největší výhodou metody je přirozenost a bezpečnost. Henna není nic jiného, než rozdrcený list Henovníku bílého, a je tedy čistě přírodní. K výrobě tohoto produktu se nepoužívají žádné další oxidanty a chemikálie.

Vzhledem k tomu, že chceme dosáhnout co nejpřirozenějšího efektu, nepoužíváme červenou hennu, ale hnědou. Můžete si vybrat z několika odstínů, ale pokud to raději necháte na nás, samozřejmě vám s výběrem nejvhodnějšího odstínu pomůžeme. Řídíme se předně barvou vašich vlasů.

LEARN MORE
Barvení hennou se doporučuje ženám, které si nechávají narůst obočí kvůli následné změně tvaru, nebo nemohou/nechtějí podstoupit permanentní make-up obočí. Metoda je také vhodná pro ženy, kterým obočí příliš neroste, protože barva dokáže kamuflovat chybějící chloupky. Po barvení hennou si dejte pozor, abyste obočí po dobu 24 hodin nenamočila.

Barvení

Aplikace i působení barvy probíhá bez jakýchkoli nepříjemných pocitů, jako je štípání nebo svědění. Používáme ty nejkvalitnější barvy, jaké jsou na trhu dostupné – od celosvětově osvědčených výrobců. Nemusíte se tedy obávat jakéhokoli negativního vlivu na pokožku nebo na samotné chloupky (výjimkou je samozřejmě individuální nesnášenlivost obsažených složek). Barvit obočí profesionální barvou je možné opakovaně, po neomezenou dobu.

Barva na obočí vydrží až 4 týdny, dokud se zcela nevymyje. Pokud nechcete její výdrž zbytečně zkrátit, nepoužívejte při odličování přípravky na bázi oleje (dvoufázové odličovače nebo hydrofilní obličejové oleje), protože jejich působením se barva vymyje daleko dříve.

LEARN MORE
Objednejte se k nám na profesionální barvení obočí hennou nebo na jednu z našich dalších služeb, mezi které patří úprava obočí a permanentní make-up obočí, permanentní make-up očních linek a rtů, lifting řas a jejich prodlužování.

Jak obarvit obočí doma během pár minut? S našimi tipy to zvládne úplně každý!

Chcete-li mít výrazné oči bez každodenního malování, mohou se vám hodit následující tipy, jak obarvit obočí doma. Spousta žen obočí pouze dokresluje, nebo nijak neupravuje, i když jeho barvení není vůbec složité. Celý proces zabere pár minut, stačí jen vybrat ten správný přípravek. Tímto způsobem můžete také upravit různé nedokonalosti, takže za zkoušku to určitě stojí. Výsledek navíc vydrží až 6 týdnů.

Jak obarvit obočí doma rychle a s dlouhodobým efektem

Sníte o výrazném obočí bez toho, abyste musely každé ráno domalovávat jeho tvar stíny a tužkou? Objevily se vám v něm první šediny? Obarvíte ho jednoduše během pár minut. Ze začátku sice nemusí být výsledek stoprocentní, ale časem budete preciznější a můžete začít i více experimentovat.

Jak si nabarvit obočí nebo trvale upravit jeho tvar

Existuje mnoho produktů, které můžete použít pro dlouhodobé zvýraznění. Vyberou si dokonce i ty, které preferují přírodní kosmetiku. Většina značek nabízí více odstínů, aby byl výsledek co nejpřirozenější a ladil s vlasy.

Pokud ale nemůžete najít ten správný odstín, lze je v rámci jedné značky mixovat mezi sebou. Na trhu jsou také zesvětlovače, které se hodí při přechodu z tmavé na blond.

Barva navíc dokáže obočí nejen zvýraznit, ale i korigovat jeho nedokonalosti. Můžete ztmavit světlé chloupky v okolí linie, a tak lehce upravit tvar nebo zakrýt mezery tam, kde obočí chybí.

Jak si doma nabarvit obočí sama doma?

Očistěte tvář od make-upu nemastným odličovačem.
Vatovou tyčinkou naneste mastný krém nebo vazelínu kolem obočí, abyste se vyhnuly nechtěnému obarvení. Dejte si ale pozor, aby se přípravek nedostal mezi chloupky.
Připravte si malé množství barvy a několik kapek oxidantu. Přesné množství najdete uvedené na obalu. Tekutinu nanášejte kartáčkem ve směru růstu chloupků. Pokud není kartáček v balení, skvěle poslouží třeba aplikátor ze staré řasenky.
Naneste rovnoměrně silnou vrstvu na obě strany najednou. Pokud někde přetáhnete, ihned to napravte vlhkou vatovou tyčinkou.
Vyčkejte 2-10 minut, v závislosti na značce a požadované intenzitě. Poté místo očistěte suchým tamponkem.
Zkontrolujte, zda je výsledek na obou stranách stejný. Pokud jste nějaké místo vynechaly, můžete ho dobarvit samostatně. Postup můžete zopakovat, pokud po první aplikaci nejste spokojené.
Okolní kůži očistěte olejem nebo silikonovým odličovačem.

Jak zesvětlit příliš intenzivně nabarvené obočí?

Pokud se vám zdá výsledek příliš tmavý, nezoufejte. Barva většinou působí intenzivněji na mokrých chloupcích. Během několika následujících dní ještě ztratí na intenzitě.

Rozhodnete-li se pro zesvětlení i tak, můžete silikonový odličovač aplikovat i na obočí. Odstranění barvy z kůže zajistí zesvětlení až o jeden odstín.

Další možností je vytvořit pastu z jedlé sody a šamponu. Obě ingredience smíchejte v poměru 1:1 a ihned naneste. Nechte několik minut působit a poté setřete. V případě potřeby naneste pastu znovu a postup opakujte.

Co byste ještě měly vědět

Instrukce se liší v závislosti na značce i odstínu. Před aplikací si vždy nejdřív pročtěte pokyny na obalu a postupujte podle nich.
Obočí barvěte upravené, nejdřív ho tedy pinzetou vytrhejte do správného tvaru.
Před samotnou aplikací byste měly vyzkoušet, jestli u vás produkt nevyvolá alergickou reakci. Nejdříve naneste malé množství na kůži a vyčkejte, zda se neobjeví například zarudnutí.
Vždy používejte jen produkty na obočí a řasy. Jiné typy mohou podráždit kůži a v některých případech i poškodit zrak.
K aplikaci přípravku nepoužívejte silikonový kartáček, pouze klasický aplikátor z řasenky, nebo syntetický štěteček na oční stíny. Pokud doma staré aplikátory nemáte, malé štětečky prodávají v každé drogerii.
Chloupky se každou aplikací oslabují, proto jim věnujte dostatečnou péči a pravidelně nanášejte séra nebo oleje.
Výrobci slibují výdrž až 6 týdnů, pro stále intenzivní efekt se ale doporučuje proces opakovat každé 2-3 týdny.

Barvení obočí zvládnete během pár minut i doma. Používejte ale pouze přípravky k tomu přímo určené a ve správném odstínu. Ten si můžete samy namíchat, v některých případech je lepší chloupky nejdříve zesvětlit. Barvu vždy nanášejte podle pokynů na obalu a nezapomeňte, že během prvních pár dnů po aplikaci ještě hodně vybledne.

Zkrášlujete své obočí sama, nebo se svěřujete do rukou odborníka? Zvýrazňujete si ho barvením, nebo za pomoci stínu a tužky? A máte nějakou osvědčenou vychytávku či usnadnění?

Sign in

Send Message

My favorites