Doporučené inzeráty z kategorie barvení obočí

Barvení u expertů trvá chviličku a dokonalý výsledek je zaručen. Najděte si mezi nimi svého mistra v oboru.

Proč zvolit pro barvení obočí právě tyto experty?

Se specialisty na úpravu obočí můžete absolutně vypustit obavy, že výsledek barvení nedopadne podle vašich představ. Svěřte svou krásu do rukou profesionálů, kterým kromě bohaté praxe a preciznosti nechybí ani ty nejlepší nástroje.

Kvalifikovaní a zkušení specialisté

Dokonalý výsledek vyžaduje pečlivě vybraný odstín barvy, její maximálně přesné nanesení a bezchybně načasovanou aplikaci.

Udělat při některém z těchto kroků chybu je snadné. Neriskujte a spolehněte se na estetisty s potřebným odborným vzděláním a zkušenostmi.

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Používáme ty nejkvalitnější barvy, jaké jsou na trhu dostupné – od celosvětově osvědčených výrobců.

Nemusíte se tedy obávat jakéhokoli negativního vlivu na pokožku nebo na samotné chloupky (výjimkou je samozřejmě individuální nesnášenlivost obsažených složek).

Moderní technologie a vybavení

I ti nejlepší se musí neustále vzdělávat, v oboru kosmetiky a estetiky to platí obzvlášť. Tito experti sledují trendy, stále se učí a adaptují nové techniky.

Pozadu nezůstávají ani v otázce vybavení salonů. Jen tak mohou garantovat bezpečný výkon ošetření a vaše pohodlí.

Přirozenost na prvním místě

Jak vypadá moderní obočí podle posledních trendů? Nanejvýš přirozeně!

Zkušené techničky dokáží vybrat správný odstín, popřípadě ho v rámci jedné značky namixovat.

Při výběru odstínu se řídí předně vaší preferencí a barvou vlasů.

Individuální přístup a konzultace

Každá klientka je unikátní, má své jedinečné rysy, ale také přání a představy.

Proto samotnému barvení obočí předchází konzultace, během níž spolu se specialistkou najdete to nejlepší řešení právě pro vás.

Odborné poradenství a péče o klientky

Rádi vám poradí, jak si upravit obočí a pečovat o něj po barvení.

Na jejich podporu se můžete spolehnout i v případě, že si zvolíte některou z dalších služeb, jako PMU očních linek a rtů, lifting řas a jejich prodlužování.

Od čeho se odvíjí cena barvení obočí?

Proč se cena kosmetických zákroků a ošetření tolik liší salon od salonu? Podívejte se na ty nejdůležitější aspekty, které ji ovlivňují.

Typ procedury

Výkon jednotlivých procedur se liší svou složitostí a časovou náročností.

Dokonce i v rámci jedné typologie ošetření lze najít několik různých metod jejich provedení, z nichž každá z nich může mít výrazně odlišnou cenu.

Kvalifikace a zkušenosti specialisty

Snad nic nemá na podobu konečného výsledku takový dopad jako jsou zkušenosti a odbornost vašeho specialisty na krásu.

Nenahraditelná praxe a množství absolvovaných školení mají svou jedinečnou hodnotu, na které se šetřit opravdu nevyplácí!

Poloha salonu

Náklady na provoz studia, nájem jeho prostor, ale i ceny konkurentů nabízející podobné služby v dané lokalitě - i to musí profesionální estetisté zvážit při sestavování svého ceníku.

Proto se setkáte s vyššími částkami zejména v centru velkých měst. Na druhou stranu je zpravidla vyvažuje alespoň perfektní dopravní dostupnost.

Použité materiály a vybavení

Henna není nic jiného, než rozdrcený list Henovníku bílého, a je tedy čistě přírodní. K výrobě tohoto produktu se nepoužívají žádné další oxidanty a chemikálie.

Kvalita henny, dalších nástrojů a pomůcek, které se k barvení obočí používají je však rozličná. I to se na konečné ceně ošetření odrazí.

Sníte o výrazném obočí bez toho, abyste musely každé ráno domalovávat jeho tvar stíny a tužkou?

Dopřejte si ho s pomocí námi vybraných expertů!

Co říkají o barvení obočí recenze klientek těchto salonů?

Jak jsou s prací expertů spokojeny jejich klientky? Přečtěte si na jejich webových stránkách, jak je hodnotí.

FAQ - Barvení obočí

Na co se ohledně barvení obočí ptáte nejčastěji? V této FAQ sekci možná naleznete odpověď na svou otázku.

Barvení řas a obočí hennou je narozdíl od permanentního make-upu v období těhotenství a šestinedělí možné. Právě přirozenost a bezpečnost je největší výhodou této metody. Barvení hennou se doporučuje také ženám, které si nechávají narůst obočí kvůli následné změně tvaru nebo těm, kterým obočí příliš neroste, protože barva dokáže kamuflovat chybějící chloupky.

Barva na obočí vydrží 4-6 týdnů, dokud se zcela nevymyje. Pokud nechcete její výdrž zbytečně zkrátit, nepoužívejte při odličování přípravky na bázi oleje (dvoufázové odličovače nebo hydrofilní obličejové oleje), protože jejich působením se barva vymyje daleko dříve. Barvit obočí profesionální barvou je možné opakovaně, po neomezenou dobu.

V každém případě nedoporučujeme pouštět se do barvení obočí v domácích podmínkách. To, že barva chytne do nežádoucího odstínu, příliš intenzivně, nebo naopak její efekt nebude příliš dostatečný, je běžný problém.

Při barvení je rovněž důležité udržet pevnou ruku. Precizní nanesení barvy je klíčové pro to, abychom se vyhnuli obarvení kůže okolo, a tím i pro dokonalý výsledek. Mistrovská aplikace pigmentu dokonce dokáže zakrýt případné nedostatky obočí. I zde je pomoc zkušeného profesionála nenahraditelná.

Dalším důležitý faktorem je kvalita používaných přípravků. A na vysoký standard těch používaných se můžete u námi vybraných specialistů bezvýhradně spolehnout.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu?

Objednejte se k námi vybraným specialistům ještě dnes!

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites