Doporučené inzeráty z kategorie barvení řas

Pokud chcete mít 100% jistotu, že jste v dobrých rukou, v našem seznamu najdete pouze ověřená studia se stabilně vysokým hodnocením.

Trvalé barvení řas nabízí téměř všechna studia, proč byste si měli vybrat právě naše specialistky?

Permanentní estetické úpravy jsou trendy. Barvení řas tak nabízí naprostá většina salonů. Nicméně kvalita nabízených služeb může být diametrálně odlišná. Proč se tedy obrátit na námi vybrané salony?

Kvalitní barvy a profesionální techniky

Konečný výsledek a také jeho trvanlivost jsou dány z velké části kvalitou použité barvy.

Expertky z našeho seznamu si zakládají na špičkové kvalitě všech produktů včetně barevných pigmentů. Ať už jde o vytvoření dokonalých řas či perfektní barvení obočí.

Bezpečná a hygienická aplikace barvy

Luxusní a vždy hygienicky čisté prostředí je jedním z charakteristických znaků kosmetických studií z naší databáze.

Specialistky využívají jednorázové hygienické pomůcky a nástroje jsou před každým použitím profesionálně sterilizovány. Proniknutí barvy do očí zabraňují speciální tampony.

Různé odstíny k výběru dle přání klientky

K barvení řas se nejčastěji používá černá barva. Tato alternativa ale nemusí být optimálním řešením pro každou ženu. Zkušená expertka vám poradí, jak se správně nalíčit.

Zvolený odstín by měl být ve vzájemné harmonii s barvou vašich vlasů a obočí. Zvolit si můžete také extravagantní barvu.

Pohodlné a relaxační prostředí

Nejlepší kosmetická studia nabízí nejen špičkové služby, ale také nadstandardní přístup ke svým klientům. Samozřejmostí je komfortní prostředí, které navozuje uvolněnou relaxační atmosféru.

Procedury absolvujete na pohodlném lehátku při poslechu příjemné hudby a s lahodným šálkem kávy v ruce.

Dlouhodobý a přirozený vzhled řas

Perfektně zvládnutá technika barvení a kvalitní barvy zajistí naprosto přirozený vzhled řas, který vydrží déle (ve srovnání s konkurencí).

Specialistky sází na přirozenost a celkovou harmonii. Obnovení barvení je nutné absolvovat přibližně jednou za měsíc.

Odborné poradenství a péče o klientky

Trvanlivost barvení prodloužíte také správnou následnou péčí. Naše expertky vám detailně vysvětlí, jak o takto prodloužené řasy pečovat.

Poradí vám také, s jakými dalšími estetickými zákroky lze barvení řas kombinovat. Navrhnou vám na míru šité řešení právě pro vás.

Máte zájem o barvení řas? Cena procedury závisí na několika různých faktorech

Ceníky vybraných kosmetických salonů z naší databáze se mohou velmi výrazně lišit. Konečnou cenu určují následující faktory.

Typ barvení

Pro dosažení nejlepšího možného výsledku je v některých případech nutné smíchat dva odlišné barevné odstíny (např. hnědé a černé barvy). Tato skutečnost může (ale nemusí) zvýšit cenu barvení.

Kvalifikace a zkušenosti

Špičkové expertky, které se mohou pyšnit nejen bohatými zkušenostmi, ale i cenami na mezinárodních soutěžích, si za své služby zpravidla účtují více a je také nutné počítat s delší čekací lhůtou.

Poloha salonu

Lokalita kosmetického studia se také může promítnout do cen nabízených služeb. Platí nepsané pravidlo: Čím blíže centru města, tím vyšší ceny. Velké cenové rozdíly dle lokality očekávejte především v Praze.

Použité materiály a vybavení

Značkové produkty, náčiní a moderní vybavení zaručuje dlouhotrvající výsledek a také absolutní bezpečnost. Náklady se ale nutně musí promítnout do konečných cen nabízených služeb.

Barvení řas opticky prodlouží a zahustí vaše řasy

Zapomeňte na řasenku a dejte přednost dokonalému pohodlí.

Váháte, zda podstoupit barvení řas? Recenze klientek jsou cenným zdrojem informací

Barvení řas je časově nenáročná procedura, kterou stačí absolvovat jednou za měsíc. Pokud máte i přesto pochybnosti, doporučujeme přečíst si online recenze žen, které již mají tuto proceduru za sebou.

FAQ – barvení řas

Níže jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastější dotazy, které se týkají barvení řas včetně následné péče.

Tuto proceduru by měla provádět pouze zkušená specialistka, která používá značkové produkty a dodržuje všechna bezpečnostní opatření.

V opačném případě může dojít k mechanickému poranění oka nebo rozvoji závažné alergické reakce. Proto se nesnažte na barvení řas šetřit a věnujte dostatečnou pozornost výběru expertky.

Výdrž barvy na řasách je pochopitelně individuální a záleží na kvalitě používaného produktu. Dá se však říct, že průměrně vydrží 2-3 týdny. Poté je potřeba znovu navštívit salon a požádat o obnovení.

To, že je třeba barvu na řasách obnovit, poznáte snadno, podobně jako u vlasů. I zde se totiž začne vytrácet nejprve u kořínků, které tak začnou být světlejší, což opticky zkracuje jejich délku.

Výdrž ovlivňuje především přirozený cyklus obměny, který se u každé ženy může lišit. Stejně tak je výdrž barvy závislá na kvalitě a síle řas jejich nositelky.

Ano. Vhodná je zejména kombinace barvení a laminace (liftingu). Barvení a laminace řas jsou dva estetické zákroky, které můžete absolvovat zvlášť, nebo je můžete vzájemně kombinovat.

Tyto služby se vzájemně krásně doplňují a jsou součástí nabídky všech námi vybraných expertek. Řasy se opticky prodlouží a zahustí a díky liftingu budou krásně natočené směrem nahoru.

Aby výdrž barvy na řasách byla co nejdelší, můžete se řídit následujícími tipy:

  • Bezprostředních 24 hodin po aplikaci se vyhněte kontaktu řas s vodou. Nechoďte do sauny ani do solária.
  • Na barvené řasy nikdy nepoužívejte řasenku. Jednak je to zbytečné a jednak je zbytečně zatížíte.
  • Oční make-up odličujte opatrně a nikdy přitom řasy mechanicky netřete.
  • Pro odlíčení nepoužívejte odličovače fungující na olejové bázi.
  • Nepoužívejte žádná mýdla ani odličovací prostředky určené přímo na řasy.

Zkušené specialistky z naší databáze bezchybně provádí nejen barvení řas

Ale profesionálně aplikují také permanentní make-up očních linek, rtů nebo obočí.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites