Úprava obočí se často podceňuje. Nedělejte stejnou chybu a nechte si poradit od profesionálek, které své práci rozumí

Existuje hned několik různých metod úprav obočí. Nejčastěji ženy sáhnou po pinzetě a nůžkách. Obočí lze ale upravit i s pomocí nitě nebo vosku. Tajemstvím dokonale upraveného obočí ale není nástroj, nýbrž technika a estetické cítění.

Úprava obočí je individuální a závisí na preferencích a struktuře obočí každého jednotlivce. Pokud si s tvarováním nevíte rady, je důležité vyhledat profesionála, který má zkušenosti s úpravou obočí, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku. 

Proč absolvovat korekci obočí právě v těchto kosmetických salonech?

Nejlepší úprava obočí je ta, která dokonale lichotí tvaru vašeho obličeje a očí. Všechny specialistky na našich webových stránkách patří mezi špičku v oboru.

Komplexní nabídka služeb

Profesionální kosmetická studia mají velmi široké portfolio služeb. V salonech z naší databáze vám aplikují také špičkový permanentní make-up obočí, rtů nebo očních linek.

Profesionální tým specialistek

Nejlepší kosmetická studia zaměstnávají špičkové odbornice, které mají impozantní profesní historii. Samozřejmostí je absolvování vzdělávacích kurzů v České republice i v zahraničí.

Odborné vzdělávání

Obor estetiky se vyvíjí velmi dynamicky. Expertky se tedy musí neustále vzdělávat, aby mohly svým zákaznicím nabídnout nejnovější trendy a tím i efektivnější a šetrnější péči.

Luxusní prostředí

Návštěva kosmetického studia představuje pro mnohé ženy zasloužený relax. Procedury absolvujete v krásném prostředí a na pohodlném křesle, samozřejmostí je příjemná hudba a občerstvení.

Hygiena a bezpečnost

Špičkové specialistky garantují absolutní sterilnost náčiní a používají pouze kvalitní kosmetické produkty a certifikované pigmenty, aby se minimalizovaly možné komplikace a rizika.

Odborné poradenství

Toužíte po pozitivní změně? Expertky nabízí také odborné konzultace, během kterých vám vysvětlí jednotlivé procedury a pomohou vám vybrat řešení, které vám bude zaručeně slušet.

Cena úpravy obočí se v jednotlivých salonech liší. Co ji udává?

Cena korekce obočí v inzerovaných salonech není jednotná. Ovlivňuje ji celá řada zásadních faktorů.

Typ procedury

Z nabídky salonu si můžete vybrat hned z několika metod odstraňování chloupků. Vybírat můžete podle osobních preferencí i ceny.

Nejlevnější je zpravidla tradiční tvarování pinzetou. Voskování nebo vytrhávání nití je dražší. Některá studia nabízí výhodné balíčky, které zahrnují úpravu a následné barvení obočí.

Kvalifikace a zkušenosti specialistky

Pokud si pro úpravu obočí vyberete absolutní špičku, tato skutečnost se samozřejmě projeví v konečné ceně služby.

Některé expertky mají nabité kalendáře na měsíce dopředu a jejich věhlas překročil i hranice České republiky. Obecně platí, že jsou služby zkušených profesionálek dražší, než je celorepublikový průměr.

Poloha salonu

Lokalita kosmetického studia se také značnou měrou podílí na konečné ceně nabízené služby. Nájmy v lukrativních čtvrtích jsou vysoké a tato skutečnost se musí nevyhnutelně promítnout v ceně jednotlivých služeb.

Použité materiály a vybavení

Materiály a vybavení hrají velmi podstatnou roli v konečné kvalitě výsledku. Ověřené specialistky z našich stránek používají pouze značkové, nezávadné produkty a nejmodernější náčiní.

Tento aspekt je zásadní především pokud se rozhodnete pro PMU nebo microblading obočí. Kvalitní pigmenty mají mnohem delší trvanlivost a minimální riziko rozvoje nepříjemné alergické reakce.

Kde vám udělají nejlepší úpravu obočí? Recenze klientek usnadní váš výběr

Pokud chcete mít jistotu, že vybraný salon splňuje veškeré vaše požadavky, zjistěte si předem co nejvíce informací. Internetové recenze klientek vám napoví, co od daného kosmetického studia můžete očekávat.

Všechny vybrané specialistky dlouhodobě získávají nejvyšší hodnocení od svých klientek

Vsaďte na jistotu a zvolte si expertku, která nezklame vaše očekávání.

FAQ - Estetická úprava obočí

V této sekci se dočtete odpovědi na nejčastější dotazy spojené s estetickou úpravou obočí. Získáte informace o metodách, bezpečnosti, volbě produktů a dalších klíčových faktorech této kosmetické procedury.

Profesionální úprava obočí je ideální pro ženy, které se obávají, že při vlastnoruční úpravě nevychytají ten správný tvar.

Nové chloupky vyrůstají v rozmezí několika týdnů až měsíců a v některých případech může dojít k nenapravitelným škodám.

Pokud se tedy chcete vyhnout podobné nepříjemnosti, svěřte se do našich rukou. Úprava obočí není časově ani finančně náročná a díky profesionálnímu postupu je takřka bezbolestná.

Je tedy ideální i pro ženy, které jsou více citlivé na bolest a nedokážou si samy vytrhat obočí, aniž by u toho více či méně netrpěly.

Aby obočí získalo požadovaný tvar, je potřeba nejprve odstranit přebytečné chloupky pomocí pinzety nebo vosku. Pak může následovat barvení hennou nebo profesionální barvou na obočí.

Obočí by na sebe rozhodně nemělo strhávat veškerou pozornost. Je součástí celku, který by měl být vždy ve vzájemné harmonii. Pokud je toto přesně ten efekt, kterého chcete už delší dobu dosáhnout, jste tady správně. 

Zásadou číslo jedna je upravený, ale přirozený vzhled. Ať už si vytrháváte obočí do úzké čárky nebo jej naopak necháváte růst jako „dříví v lese“, věřte, že je to první věc, která lidi okolo upoutá – a ne v pozitivním slova smyslu.

Obočí je zkrátka rámem obličeje, který určuje, jestli budeme na okolí působit příjemně, nebo ne.

Správně tvarované obočí v prvních dvou třetinách mírně stoupá vzhůru, v poslední třetině klesá a ústí do ostrého zakončení.

Prostřednictvím tvarování horní „stříšky“ můžeme skvěle ovlivnit celkový výraz vašeho obličeje. Jestliže bude horní hrana obočí zaoblená, budete působit jemně a přívětivě.

Naopak definovanější, více ostrý tvar stříšky dodá pohledu na atraktivitě. Stříška by neměla dosahovat příliš vysoko, protože pak vám dělá udivený výraz.

Zároveň při vytrhávání není vhodné měnit tvar obočí příliš. Je třeba respektovat jeho přirozený tvar. Cílem je pouze zbavit se chloupků, které rostou mimo ideální linii a dosáhnout tak krásného upraveného výsledku. 

  • Vytrhávání pinzetou: Jedná se o ruční metodu, při které se jednotlivé chloupky vytrhávají pinzetou. Tato metoda umožňuje přesné odstranění nežádoucích chloupků, ale vyžaduje trpělivost a pečlivost.
  • Voskem: Při této metodě se na obočí nanáší horký nebo studený vosk, který se pak rychle sundává a odstraní nadbytečné chloupky. Tato metoda je rychlá a účinná, ale vyžaduje zkušeného odborníka.
  • Nůžkami a hřebínkem: Tato metoda se používá k zastřihávání a upravování délky chloupků obočí. Chloupky se zastřihnou a hřebínek se používá k zarovnání a vytvoření symetrie.
  • Barvení obočí se provádí pomocí speciálních barvících produktů. Tím se dodává barva obočí, což může vytvořit dojem hustšího a výraznějšího obočí. 
Pokud vám vytrhané obočí dlouhodobě neroste, je třeba přestat s dalším vytrháváním a napomoci růstu nových chloupků pravidelnou aplikací podpůrných přípravků, které jsou dnes na trhu běžně k dostání. Mezitím máte možnost:
  • upravovat si obočí pomocí líčidel,
  • nechat si jej barvit hennou, která obarvuje chloupky i kůži pod nimi a skvěle obočí vyživuje,
  • nebo si nechat udělat permanentní make-up, který vydrží až 2 roky.

Neváhejte se objednat na úpravu obočí nebo na jednu z dalších služeb, kterými jsou permanentní make-up obočí, očních linek a rtů, lifting řas a jejich prodlužování nebo barvení hennou v námi vybraných salonech

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites