Korekce Obočí

Pro kýžený výsledek a maximální spokojenost doporučujeme provést korekci obočí přibližně 1-2 měsíce po první aplikaci pigmentu. Za tu dobu by mělo dojít k úplnému zahojení kůže jak zvenku, tak zevnitř. Plně zahojená pokožka lépe vstřebává pigment a je jednodušší dosáhnout co nejpřirozenější barvy a tvaru.
OBJEDNAT SE ONLINE
Korekce permanentního make upu obočí dolaďuje a upravuje drobné nedostatky, které vznikly při hojení pokožky po první aplikaci. To vede k získání trvalejšího a výraznějšího výsledku. Pokožka každého člověka vyžaduje jinou dobu k plnému zahojení. Před tím, než začneme s korekcí, dbáme na to, aby byla pokožka opravdu důkladně zahojená a aby byl výsledný vzhled bezchybný a dokonalý dle vašeho přání.

Korekce obočí – kdy je třeba ji provést?

Protože každá pleť je jedinečná, existuje několik příčin, které vedou k tomu, že je potřeba obočí po první aplikaci upravit:

1

Odmítnutí barvy organismem

Pigment je pro organismus cizorodou látkou, a tak se jej snaží vypudit. Je to přirozená reakce organismu, které se vůbec nemusíte obávat. V místech, kde částečky pigmentu zmizí po první aplikaci, je nutné mezery znovu vyplnit pigmentem.

2

Nesprávná péče po první aplikaci

Někdy se stane, že si omylem odloupnete stroupek nebo nedodržuje pokyny používání hydratační masti. To může vést k mikrotrhlinkám při nedostatečném používání krému či naopak k zapařování pleti při jejím nadměrném používání. Doporučujeme proto dodržovat pokyny k ošetřování pokožky po první aplikaci, které od nás dostanete.

3

Individuální vlastnosti pokožky

Pigment se chová jinak na suché pokožce a jinak na mastné. Obecně vzato, na mastné a mladé pleti vydrží pigmenty zpravidla kratší dobu zejména proto, že mastná pleť se vyznačuje otevřenými póry, ve kterých se částečky pigmentu mohou ztratit, což ve výsledku vede k nutnosti korekce. Suchá a starší pokožka přijímá pigment o něco lépe.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu?

Objednejte se ještě dnes!

OBJEDNAT SE

Proč si nechat udělat korekci obočí?

Po první aplikaci pigmentu dochází k hojení a stabilizaci pokožky, kdy se pokožka snaží vyrovnat s cizorodou látkou. Z toho důvodu se může konečný výsledek mírně lišit od vašich představ. V průběhu hojení může tělo vyloučit více než polovinu pigmentu. Konečná barva pak může být ve výsledku výrazně světlejší než okolí, ale to vůbec není důvod k panice.

Korekci doporučujeme absolvovat po úplném ustálení pigmentu po první aplikaci, které nastává přibližně po 3-4 týdnech. Hlavní výhoda tohoto dvoufázového postupu tkví v tom, že první fáze nám ukáže, jak pokožka reaguje na daný pigment, což vede k tomu, že ve druhé fázi můžeme dále pozměnit barevný odstín a upravit výsledný tvar podle vaší představy.

LEARN MORE

Jakým způsobem korekce obočí probíhá?

Korekci obočí provádíme pomocí nejmodernějších dostupných technologií, díky kterým dosáhneme přirozeného vzhledu obočí. Za použití nástrojů s velice tenkou čepelkou spolu s lokálním anestetikem je zákrok efektivní a skoro bezbolestný. Korekce se provádí pudrovou technikou, microbladingem, popřípadě kombinací obou.

LEARN MORE

Hlavní výhody korekce obočí

  • úprava drobných nedostatků po zhojení
  • doladění a zvýraznění požadovaného barevného odstínu
  • odstraní jemné nesrovnalosti mezi pravou a levou stranou obočí
  • úprava mezer a nepravidelností
  • skryje menší jizvičky

Neváhejte se objednat ještě dnes do našeho kosmetického studia permanentního make-upu a domluvit si termín vaší návštěvy. Rády s vámi probereme vaše osobní preference a přání a poradíme při výběru té správné metody. Uděláme naše maximum pro to, aby výsledek odpovídal vašemu vysněnému vzhledu.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites