Doporučené inzeráty z kategorie tetování obočí

Permanentní make-up vydrží až 2 roky. Jeho odstranění je finančně i časově náročné. Neriskujte a vyberte si z našeho seznamu zkušených profesionálů.

Proč si vybrat pro tetování obočí právě tyto specialistky?

Kosmetická studia z naší databáze nabízí perfektní ombre, pudrové obočí nebo vláskování obočí (microblading). Všechny salony poskytují služby ve špičkové kvalitě, protože splňují následující.

Kvalifikované a zkušené týmy expertek

PMU vyžaduje nejen zkušenosti, ale také notnou dávku talentu. Špičkové specialistky mají velmi vytříbený vkus a vždy se snaží o dosažení co nejpřirozenějšího výsledku. Vybrané expertky nabízí také odborné tetování prsního dvorce.

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Vzhled a trvanlivost konečného výsledku do značné míry ovlivňuje kvalita použitých pigmentů a kosmetických přípravků. Kosmetické salony z naší nabídky používají výhradně ověřené, značkové produkty.

Moderní technologie a vybavení

Tato luxusní kosmetická studia pravidelně investují do inovativních zařízení, nástrojů a náčiní. To jim umožňuje nabízet svým klientkám nejnovější procedury, které jsou nejen aktuálně trendy, ale jsou také mnohem šetrnější.

Široká škála barev a tvarů

Optimální barva pudrového obočí by měla ladit s barvou vlasů. Expertky mají k dispozici širokou paletu barevných odstínů, takže mohou každé klientce namíchat barvu na míru, která bude slušet právě jí.

Individuální přístup

Každá žena má jedinečné rysy, tvar obličeje, různé typy pleti, či hustotu obočí, které tvoří jejich osobnost a styl. Námi pečlivě vybrané salony zajišťují, že výsledné obočí bude přirozené a dokonale ladící s celkovým vzhledem.

Odborné poradenství a péče

Při aplikaci PMU je nutné zohlednit hned několik podstatných faktorů, jako jsou rysy obličeje, barva vlasů, původní tvar obočí a další. Naše specialistky přistupují vždy ke každé klientce zcela individuálně.

Máte zájem o tetování obočí? Cena procedury není ve všech salonech stejná

Ceny jednotlivých procedur ovlivňuje celá řada faktorů. Ceníky vybraných kosmetických studií se tak mohou lišit. Proč tomu tak je?

Typ procedury

Tetování obočí zahrnuje tyto nejpopulárnější techniky: Ombre, pudrové obočí a microblading (vláskování). Jednotlivé procedury vyžadují použití jiné technologie, nástrojů a množství pigmentu, proto se liší cenou.

Kvalifikace a zkušenosti specialistky

Špičkové expertky, které mají mezinárodní renomé, mají zpravidla vyšší ceny. Tato skutečnost je vždy uvedena na webových stránkách. Máte tak možnost vybrat si specialistku dle vašich požadavků.

Poloha salonu

Kosmetické salony, které jsou umístěné v centru města jsou zpravidla dražší než studia na okraji. Prominentní adresa a prestiž zvyšují cenu nabízených služeb. Týká se to nejen hlavního města.

Použité materiály a vybavení

Studia z naší databáze používají výhradně značkové pigmenty a kosmetické přípravky. Kvalitní produkty a moderní vybavení přirozeně zvyšují koncové ceny nabízených služeb.

Všechna vybraná kosmetická studia si zakládají na top kvalitě použitých materiálů a vybavení

Díky tomu je u nich tetování obočí 100% bezpečné.

Máte pochybnosti o tetování obočí? Recenze usnadní vaše rozhodování

Hodnocení klientek, které už si danou techniku vyzkoušely, jsou velmi užitečným zdrojem informací, díky kterým budete mít nejen detailní informace o průběhu zákroku, ale také o přístupu personálu a prostředí. Doporučujeme sledovat webové stránky salonů.

FAQ - Tetování obočí

Níže najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky týkající se vláskování obočí.

Tetování obočí je permanentní metoda, která vydrží zpravidla 12 až 18 měsíců. V některých případech až 2 roky. Trvanlivost je značně individuální.

Opět nelze generalizovat. Každá žena má jiný práh bolesti. Před začátkem procedury aplikuje specialistka na ošetřovanou oblast lokální anestetikum. Tím se bolest minimalizuje. Přesto citlivější jedinci mohou během tetování zažívat nepříjemné pocity.

Pozákroková péče se může u jednotlivých specialistek mírně lišit. Některé specialistky mají svůj vlastní postup následné péče. Týká se to především doporučení speciálních konkrétních kosmetických produktů.

Obecně platí, že byste po celou dobu hojení neměly na ošetřené místo aplikovat žádná líčidla nebo make-up. Dva týdny po proceduře nenavštěvujte bazén, solária a saunu.

Chraňte ošetřenou pokožku proti přímému slunečnímu záření. Než se obočí zcela zahojí, budou se vám na povrchu tvořit malé stroupky. Neodlupujte je, nechte je samovolně odpadnout.

Tetovanou oblast je nutné mazat doporučenou péčí od druhého dne po zákroku. S mazáním to nicméně nepřehánějte. Obočí by nemělo být mastné.

Expertka vám podrobně vysvětlí přesný postup péče a doporučí vám konkrétní přípravky (některé salony mají kosmetickou péči zahrnutou již v ceně zákroku).

Tetování obočí je vhodným řešením pro ženy (případně také muže), jejichž obočí je velmi řídké a má nepravidelný tvar. Tetováním lze také vyplnit efektivně prázdná místa a dodat obočí na objemu.

Tetování obočí nedoporučujeme absolvovat nejen po celou dobu těhotenství, ale také v období kojení.

Tělo prochází řadou extrémních hormonálních změn, které ovlivňují pleť a kvalitu kůže, která může na pigmenty reagovat nepředvídatelně.

Proto raději vyčkejte. Mezi další kontraindikace patří:

    • Akutní a chronická onemocnění – pokud trpíte akutním respiračním nebo zánětlivým onemocněním, odložte návštěvu kosmetického studia. V případě, že trpíte chronickým onemocněním, poraďte se s vaším ošetřujícím lékařem. Celá řada chronických nemocí neumožňuje aplikaci tetování (např. lupus, diabetes, nemoci štítné žlázy a další).

 

    • Alergie – jednotlivé složky pigmentů mohou u alergiků vyvolat silnou alergickou reakci. Pokud trpíte alergiemi, poraďte se s vaším lékařem.

 

    • Keloidní jizvy – ty vznikají nejčastěji jako následek akné. Pokud tyto jizvy máte, aplikace pigmentu by jejich stav mohla výrazně zhoršit.

 

    • Zvýšená krvácivost a léky na ředění krve – během aplikace PMU se používají drobné jehly, které logicky mohou způsobit mírné krvácení. U jedinců s poruchou srážlivostí krve může dojít k nadměrnému krvácení.

 

  • Uživatelé izotretinoinu – tento lék se nejčastěji předepisuje pro léčbu těžkého akné. Vedlejším účinkem je narušení struktury pokožky. Kůže je citlivá, tenká a suchá. Pigmenty by v tomto případě tento problém ještě prohloubily, proto je tento lék jasnou kontraindikací.

Námi prověřené expertky provádí nejen profesionální tetování obočí, ale současně si u nich můžete nechat udělat také permanentní rty nebo oční linky

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, můžete si být jisti, že výsledek předčí vaše očekávání.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites