Zahuštění Obočí

Je-li vaše obočí přirozeně řídké nebo prořídlé přílišným vytrháváním, zahuštěním obočí vám pomůžeme vyřešit vaše starosti. Existuje několik způsobů, jak lze obočí vylepšit a obohatit. Jsme tady od toho, abychom vám poradily a pomohly.
OBJEDNAT SE ONLINE
Při dlouhodobějších problémech s řídkostí obočí je nejlepší přestat vytrhávat další chloupky, a naopak podpořit růst nových za pomoci podpůrných přípravků, které se dnes dají běžně koupit. Zatímco podpůrné přípravky působí jako stimulanty růstu nových chloupků, můžete v meziobdobí využít jednu z rychlejších metod k dosažení plného a výrazného vzhledu.

Zahuštění obočí – kdy
jej doporučujeme provést?

Velikost, barva i tvar obočí hrají v celkovém výrazu obličeje významnou roli. Proto bychom neměly zanedbávat jeho důležitost a věnovat mu pozornost a péči. Tvar obočí dokáže ovlivnit mnohé – umí zjemnit rysy tváře, přidat i ubrat roky či opticky vyvážit jemné nedokonalosti v obličeji. Existuje několik důvodů, kdy doporučujeme zahušťování obočí provést:

Řídké obočí

Každý jedinec má jiný tvar a hustotu obočí. Počet chloupků se liší člověk od člověka, stejně jako se mění v průběhu života každého jednotlivce. Řídké obočí může být také důsledkem prodělané nemoci, či léčby nebo může být dané geneticky. Pomůžeme vám nalézt ten nejvhodnější způsob, jak vaše obočí zahustit a zvýšit tak vaše sebevědomí.

Příliš světlé a nevýrazné obočí

Světlovlásky mají většinou světlejší a méně výrazné obočí než tmavovlásky. Pro lidi s hodně světlými vlasy se doporučuje odstín obočí přibližně o dva stupně tmavší, a naopak pro lidi s tmavými o dva stupně světlejší, než je barva vlasů. Správná barva obočí zvýrazní jemné rysy obličeje a podtrhne vaši osobnost.

Neprofesionálně vytrhané obočí

Někdy se stane, že to přeženete s péčí a vytrháte chloupků příliš mnoho nebo se tvar jednoho obočí liší od druhého. Nezbývá pak nic jiného než čekat několik týdnů, než chloupky zase dorostou. Ani v tomto případě není důvod k panice. Doporučíme vám, co je nejlepší právě pro vaši situaci.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu?

Objednejte se ještě dnes!

OBJEDNAT SE

Jakým způsobem ize
zahušťování obočí provést?

Kosmetické přípravky a líčidla

Nejjednodušší, avšak časově nejnáročnější způsob, je použití speciálních tužek a líčidel k úpravě obočí. Přestože líčidla pomohou k dosažení požadovaného výsledku, efekt je pouze krátkodobý a je nutno jej opakovat každý den.

Henna

Henna je přírodní prostředek, který se od pradávna používá k barvení a regeneraci vlasů i chloupků. Hennu používáme k docílení přirozené barvy a výraznějšího vzhledu obočí. Nejenom, že obarví a zvýrazní jednotlivé chloupky i kůži pod nimi, ale také obočí výborně vyživuje. Henna na obočí vydrží přibližně až 25 dnů, v závislosti na reakci vašeho těla a odpovídající péči.

Permanentní make-up obočí

Aplikací permanentního make-upu obočí ušetříte každý den několik minut a vydrží 1-2 roky. Zahuštění obočí permanentním make-upem můžeme provést dvěma způsoby. Pudrová metoda používá různé jehly tak, aby obočí ve výsledku vypadalo výrazně a zároveň přirozeně, zatímco metodou microbladingu dosáhneme detailního vykreslení obočí pomocí speciální mikrojehličky. K dokonalému 3D efektu doporučujeme obě techniky zkombinovat, a dosáhnout tak kýženého výsledku.

Hlavní výhody
zahušťování obočí

  • zvýrazní tvar obočí
  • dodá plný a bohatý vzhled
  • zakryje menší nedostatky
  • podtrhne a zdůrazní jemné rysy obličeje
  • dodá kýžené sebevědomí

Neváhejte se objednat ještě dnes a domluvit si termín vaší návštěvy. Rády s vámi probereme, jaký způsob zahušťování obočí by byl nejlepší právě pro vás. Uděláme naše maximum pro to, aby výsledek odpovídal vašim požadavkům a přáním.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites