Čepelkování Obočí

Čepelkování se stalo v době svého vzniku velice populární metodou úpravy obočí. S postupem času se ale začaly ukazovat i nedostatky tohoto řešení. Jakkoliv se obočí zdálo po skončení procedury vypadat skvěle, jakmile se kůže začala hojit, ukázaly se první nedostatky.

Pigment nanášený při čepelkování má totiž tendenci se rozpíjet. Čárky vedené čepelkou mohou být místy příliš hluboké či naopak mělké. Technika vůbec není vhodná pro mastné typy pleti. A především po ní mohou zůstat trvalé jizvy.

LEARN MORE

V současnosti existují mnohem účinnější a šetrnější metody zkrášlení vašeho obočí. V našem salónu preferujeme techniku Pudrové obočí, která nabízí mnohem šetrnější přístup, dlouhodobější výsledky a mnohem přirozenější vzhled bez rizika zjizvení!

Metoda je prakticky neinvazivní, protože nástroj, s jehož pomocí vpravujeme barvu, se dostává do kůže pouze povrchově. Pro váš maximální komfort nanášíme na ošetřovanou oblast znecitlivující krém, který minimalizuje bolest i nepříjemné pocity.

Obočí je hotové během jediné návštěvy a při správné péči vydrží i přes dva roky (pak se začne zvolna vytrácet). Následná péče není nijak náročná ani obtěžující. Během hojení je například důležité vyvarovat se trhání stroupků a během celého roku chránit obočí před sluncem, aby se zamezilo předčasnému blednutí.

LEARN MORE

Proč dát místo čepelkové metody obočí přednost metodě pudrové?

Trápí vás některý z následujících problémů?

  • řídké obočí
  • neodborně vytrhané obočí, které nedorůstá
  • vypadané obočí po nemoci či léčbě
  • nápadný rozdíl mezi pravým a levým obočím
  • nespokojenost s přirozeným tvarem obočí
  • zcela chybějící obočí

S pomocí speciálního nástroje lze pudrovou metodou věrně rekonstruovat prořídlé části, nebo remodelovat zcela chybějící obočí. Přirozenosti dosáhneme i výběrem vhodného odstínu, který koresponduje s barvou vlasů. Po zhojení následuje korekce.

LEARN MORE
Pudrová metoda čepelkování převyšuje prakticky v každém směru, ať jde o kvalitu a trvanlivost výsledku či o nízké, respektive žádné riziko zjizvení.

Objednat se k nám je velmi snadné!

Kromě pudrového obočí provádíme také jejich estetickou úpravu, permanentní make-up rtů a očních linek, lifting řas a jejich prodlužování. Nejste si jistá, jestli je pudrové obočí tím nejlepším řešením právě pro vás? Máte obavy z výsledku? Všechno vám rádi vysvětlíme – zavolejte nám nebo nám napište dotaz na Facebooku či do e-mailu. Chcete-li si rovnou zamluvit termín a nechat provést předběžný náčrt vašeho nového obočí, objednejte se pohodlně online pomocí našeho objednávkového systému!
Objednejte se na tuto proceduru právě teď!

Veškerá pozitiva čepelkování bez žádných z jeho negativ – to je pudrové obočí.

OBJEDNAT SE

Často kladené otázky

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites