Představujeme vám různé metody úpravy obočí: Které z nich jsou nejlepší?

Moderní metody úpravy obočí dokážou hotové zázraky! Ženy jsou diky nim krásné a dokonalé obočí tak definuje jejich krásu a úroveň. Jen málokterá moderní žena dnes při líčení a úpravě vzhledu nevěnuje pozornost svému obočí. Jeho úprava patří dnes mezi standardní péči o vzhled. 

Buďte dokonalá, chtějte pro svoje obočí tu nejlepší péči!

Najděte pro svůj svůdný pohled ten nejlepší salon pro PMU či laminaci obočí ze všech!

Jaké jsou moderní metody úpravy obočí?

Ženské obočí je jednou z dominant obličeje. Dokáže pozvednout přirozenou krásu ženy. Věnuje se mu proto mnoho oborů od kosmetiky, dekorativní kosmetiky, až po plastickou chirurgii.

Některé úpravy jsou krátkodobé, jiné dokážou upravit vzhled na několik týdnu nebo měsíců. Způsob a efekt úpravy se samozřejmě projeví i na ceně za proceduru.

Část žen si obočí denně upravuje sama, část žen se pravidelne svěřuje do rukou odborníků a nechává si u obočí upravovat tvar, barvu, nebo si jej dokonce nechává vytetovat. Jaké jsou aktuálně nejnovější trendy v úpravách obočí? Které z nich patří mezi nejoblíbenější? Jaké jsou trendy v barevném líčení očí

Představujeme vám různé metody úpravy obočí: Které z nich jsou nejlepší? obrázek 3

Metody permanentního make-upu obočí

Permanentní make-up nebolí dočasné tetování na obličeji je v posledních letech velmi oblíbené díky svojí efektivnosti a přirozenému vzhledu. Vždy je však důležité vybrat ten správný salon nebo ověřenou make-up artist, jejíž práce je opravdu kvalitní. Mezi permanentní make-up patří i metody tetování obočí.

Existuje několik různých způsobů realizace permanentního make-upu obočí. Například úprava obočí vláskováním nebo třeba pudrové obočí. Vydrží dlouhé měsíce a dokáže krásně doplnit řídké nebo nevýrazné obočí.

Nevýhodou permanentního make-upu je jeho vyšší cena. Pokud není proveden kvalitně, může nastat problém s jeho odstraněním.

Pro výběr dobrého specialisty na permanentní make-up doporučujeme sledovat profesionální webové stránky, které se věnuji konkrétně permanentnímu make-upu obočí

Nechtějte se spokojit s málem

Chtějte pro vaše obočí ten nejlepší salon v okolí! Využijte péče profesionálů, kteří dokážou vašemu obočí vtisknout lesk filmové hvězdy.

Tetování obočí versus laminace s barvením obočí, kdo je vítěz?

Pravidelná péče o vzhled provází ženy již od nepaměti. Které úpravy jsou však ekonomicky nebo časově jednoznačně výhodnější? Kdo jednou podstoupil nějakou kosmetickou proceduru, která mu ulehčila čas strávený každodenně u zrcadla, má jasno.

Například laminace upraveného tvaru obočí dokáže vytvořit iluzi upraveného vzhledu, který vídáme denně na stránkách časopisů a na televizních obrazovkách. Laminace totiž zafixuje obočí na týdny v dokonalém tvaru. 

Úprava obočí microbladingem

Microblading obočí je jednou z metod tetování obočí a znamená jediné – zásah do kůže jemnou čepelkou, která vytváří prostor pro barvivo. To se aplikuje do mikro zářezů a tvoří tak iluzi plnějšího a hustšího obočí. Microblading může být i bolestivý.

Tetování obočí neřeší pozici a tvar přirozených chloupků v obočí. Ty je třeba také každé ráno precizně upravit, aby měly dokonalý tvar. Pro dlouhotrvající fixaci správného tvaru doporučujeme laminaci obočí.

Pudrové obočí

Pokud navštívíte specialistu na permanentní make-up, můžete si nechat aplikovat pomocí tetovací jehly takzvané pudrové obočí.

Jak již název napovídá, obočí je doplněno drobnými tečkami, které dohromady s přirozenými chloupky vytvářejí iluzi přirozenějšího a upraveneho obočí. Oceníte jej v případě řídkého nebo nestejnoměrného obočí. 

Představujeme vám různé metody úpravy obočí: Které z nich jsou nejlepší? obrázek 5

Klasický permanentní make-up obočí

Při klasickém permanentním make-upu obočí je třeba brát v potaz několik podstatných faktů. Není vhodný pro všechny typy pokožky – například příliš mastnou nebo potící se kůži. Ta může totiž způsobit, že pigment dočasného tetování se nechytí správně.

Některé osoby mohou byt na aplikaci permanentního make-upu velmi citlivé. Aplikace pomoci tetovací jehly je totiž bolestivá a pro někoho až nesnesitelná.

Aby tetování permanentního make-upu dopadlo co nejlépe, je třeba dodržet některá doporučení:

  • Těsně před a několik dní po aplikaci doporučujeme vyhnout se soláriu a přímému slunečnímu záření.
  • Někdy bývá doporučována i pravidelná aplikace opalovaciho krému s vysokým UV faktorem.
  • Po aplikaci permanentního obočí nedoporučujeme navštěvovat saunu ani bazén, nebo se pohybovat ve výrazně vlhkém prostředí. Vyhněte se také namáčení obočí. Při odličování make-upu postupujte v oblasti obočí opatrně a příliš netlačte.

Několik dní po aplikaci permanentního make-upu vzniknou v místech vpichu drobné stroupky. Ty je třeba pravidelně hydratovat a mazat hojivým krémem. Stroupky je třeba nechat perfektně zahojit a v žádném případě se nesmí odlupovat nebo škrábat. 

Metoda barvení obočí hennou

Další z možností, jak zvýraznit světlé obočí a dodat obličeji výraznější a upravenější vzhled, je využití přírodního barviva henny, která se využívá k přírodnímu barvení obočí. Ta se vyrábí z listů tropického hennovníku. Jemný prášek vytvoří po smíchání s vodou přírodní barvivo, které neobsahuje žádné další chemické adjuvanty.

I přesto doporučujeme raději před barvením test na kůži, který vyloučí možnou alergickou reakci. Henna má mnoho barevných odstínů a je oblíbená také pro barvení vlasů a malování na tělo – tetování hennou. 

Metoda laminace obočí

Laminace obočí patří mezi absolutní špičku mezi kosmetickými metodami úpravy obočí. Skvěle vylepší vzhled obočí a také celkový vzhled obličeje. Laminace dodá profesionální look, který dnes definuje většinu celebrit a filmových hvězd. V čem laminace spočívá?

Nejprve je třeba zkrotit chloupky. Čím jsou silnější a tmavší, tím je to více potřeba. Profesionálka ví přesně, kam každý chloupek patří, a tak jej speciálním kartáčkem nasměruje.

Jakmile mají chloupky dokonalou pozici a obočí získá správný tvar, je čas na fixaci – laminaci speciálním gelem. Po ní se chloupky nekroutí a nezlobí. Vysledkem je dokonalé obočí na několik týdnů!

Ve své podstatě to není nijak složitá procedura. Musí se však umět realizovat profesionálně. V případě laminace je nejlepší najít specialistu, který vašemu obočí dodá tvar a styl. 

Představujeme vám různé metody úpravy obočí: Které z nich jsou nejlepší? obrázek 7

Mezi obrovské výhody laminace patří, že zkrotí vaše obočí na poměrně dlouhou dobu a dodá každému chloupku správnou pozici

Chtějte obočí, které má dokonalý tvar bez nutnosti každodenní úpravy.

Úprava obočí pomocí kosmetiky

Dekorativní kosmetika nabízí nespočet možností, jak získat vzhled moderního obočí. Dekorativní kosmetika je skvělá v případě úzkého nebo řídkého obočí. Perfektně funguje také jako pomocník při světlém a jemném obočí. Jakou kosmetiku použít pro zvýraznění a dokreslení obočí?

Na jednorázovou úpravu obočí existuje poměrně široká škála dekorativní kosmetiky, kterou dnes pořídíte v každé větší drogerií nebo specializovaném e-shopu. Na základní úpravu potřebujeme tužku nebo fixu na obočí. Správně nasměrování chloupku se neobejde bez kartáčku na obočí nebo řasence podobnému kartáčku.

Na zafixování můžeme použít speciální gel. Obočí můžeme dostínovat a doladit mu barevný odstín s pomocí očních stínů. 

Představujeme vám různé metody úpravy obočí: Které z nich jsou nejlepší? obrázek 9

Úprava obočí nití

Tato svérázné úprava obočí je vlastně ekvivalentem trhání obočí pinzetou nebo voskem. Realizují ji zkušené profesionálky, které pomocí dvou nití dokážou vytrhat nežádoucí chloupky v okolí obočí a dodat mu tak správný tvar.

Takto upravené obočí je ale i tak nutno denně česat pro správný tvar a případně dobarvovat například tužkou na obočí pro správnou barvu. 

Úprava obočí voskem

Tvar obočí může být upraven také pomoci teplého vosku. Ten se v tekutém stavu nanese přesně na místa, kde se nacházejí nadbytečné chloupky.

Proti jejich směru růstu se pak již ztuhlý vosk strhne a s ním se vytrhnou i nadbytečné chloupky. Tato metoda může být pro lidi s citlivou pokožkou nebo citlivým očním okolím docela nepříjemná.

Po úpravě obočí s využitím vosku je ideální nechat si obočí nabarvit na správný odstín a také u specialisty nechat učesat chloupky do správného tvaru. Jakmile tuto metodu vyzkoušíte, objevíte nový rozměr péče o opravdu špičkový vzhled.

Správně učesané chloupky si zaslouží fixaci, abyste se o ně nemusely každý den u zrcadla starat. Fixaci formou laminace provádějí ty nejlepší slony. 

Představujeme vám různé metody úpravy obočí: Které z nich jsou nejlepší? obrázek 11

Buďte konečně spokojená se svým vzhledem

Chcete vypadat skvěle a zároveň se nemuset každý den trápit náročným líčením u zrcadla? Chcete ušetřit spoustu času, který jinak strávíte líčením, odličováním a nákupem dekorativní kosmetiky? Chtějte více! Více času pro sebe a skvělý vzhled bez námahy.

Díky specializovanému webu můžete najít odborníka, který dokáže vašemu vzhledu dodat punc filmové hvězdy. Specialista, který odhadne, jakou barvu a tvar obočí zvolit, aby vypadalo perfektně. 

Najdete si pro své obočí specialistu ve svém okolí a buďte konečně spokojená se svým vzhledem!

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites