Objevte ten nejlepší make-up pro dokonalý vzhled: Prozradíme vám i to, jaké výhody má permanentní make-up

Hledáte nejlepší make-up? Na to neexistuje jednoznačná odpověď. A to z jednoho prostého důvodu. Každá žena je originální osobnost. My vám však pomůžeme se v této problematice zorientovat. Pomůžeme s výběrem make-upu a představíme i nový trend permanentního make-up, který rychle získává na popularitě. Možná osloví i vás.

Hledáte kvalitní make-up? Co zkusit permanentní make-up?

Vaše rty, oči i obočí budou i po probuzení vypadat jako byste je právě nalíčily.

Jak vybrat ten nejlepší make-up pro vaši pleť?

Proč koupit kvalitní make-up

Objevte ten nejlepší make-up pro dokonalý vzhled: Prozradíme vám i to, jaké výhody má permanentní make-up obrázek 3

Co dokáže kvalitní make-up

Make up pokožku sjednotí. Navíc má krycí efekt, takže se pod ním schovají zarudlé části tváře, pupínky a malé jizvy. Dále plní velmi důležitou ochrannou funkci. Chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Se správným make-upem budete vypadat jako bohyně.

Výběr podle podtónu pleti

Podtón ovlivňuje to, jak make-up vypadá na pleti. Obvykle dělí do tří kategorií: teplý, studený a neutrální. To, jak vyberete, ovlivní i to, jak bude výsledek vypadat. Tedy například, zda bude vaše líčení vypadat přirozeně. 

Výběr podle typu pleti

Objevte ten nejlepší make-up pro dokonalý vzhled: Prozradíme vám i to, jaké výhody má permanentní make-up obrázek 5

Druhy make-upu podle konzistence

Při výběru make-upu také nezapomeňte na důležité parametry jako je úroveň krytí, finiš a jeho celkové vlastnosti. Vždy by měl splynout s vaší pokožkou a vypadat přirozeně.

Dělá vám problém vybrat ten nejlepší make-up?

Permanentní make-up obočí či rtů vám ulehčí dennodenní rutinu při líčení.

Typy těch nejlepších make-upů

Jak správně aplikovat make-up

Základem by měla být správná příprava pleti. Tedy vyčištění pleti, aplikace hydratačního krému a podkladové báze. Teprve pak je dobré nanášet make-up. Na konci pak nezapomeňte na fixaci pomocí fixačního spreje.
A čím jej nejlépe nanášet?
Objevte ten nejlepší make-up pro dokonalý vzhled: Prozradíme vám i to, jaké výhody má permanentní make-up obrázek 7

Co by nemělo obsahovat složení těch nejlepších make-upů na trhu

Hledáte zkušené odborníky, kteří vám pomohou v oblasti líčení?

Zaujala vás možnost permanentního make-upu? Vyberte si mezi osvědčenými profesionály v oblasti permanentního make-upu.

Permanentní make-up: Revoluce v trvalém líčení

Neumíte se sama hezky nalíčit nebo na každodenní zkrášlování prostě nenajdete volnou chvilku ve svém nabitém programu? Zaměstnané ženy a ženy s malými dětmi mají někdy problém urvat si trochu volného času. Je to přesně váš případ? Chcete vypadat upraveně a odpočatě za všech okolností? Řešením je permanentní make-up

Co je to permanentní make-up a jeho výhody

Při této metodě dochází aplikaci pigmentu do horní vrstvy pokožky pomocí jemné jehly. Tím se vytvoří trvalý dojem make-upu. Velmi oblíbený je permanentní make-up rtů. Dodat očím přitažlivost dokáží zase permanentní oční linky či permanentní make-up obočí. 

Proces aplikace permanentního make-upu a jeho trvanlivost

Permanentní make up se dělá v oblasti:
Důležité je vždy výběr kvalitního salonu. Před samotnou aplikací dojde k rozhovoru s odbornicí, kde si proberete vaše představy a možnosti.

Existují mýty a fámy o permanentním make-upu a jeho trvanlivosti. Většinou se vedou v tom duchu, že se jedná o tetování, které nikdy nezmizí a nevypadá dobře ani přirozeně. Toto však není pravda.

Objevte ten nejlepší make-up pro dokonalý vzhled: Prozradíme vám i to, jaké výhody má permanentní make-up obrázek 9

Závěr

Každá žena chce být krásná a dobrý make-up dokáže zamaskovat chyby tváře a zároveň vyzdvihnout krásu ženy. A proto výběr make-upu je zásadní věcí. 

Pokud se vám zdá, že vám líčení zabírá mnohem více času, než co jste ochotny obětovat, řešením může být i permanentní make-up. Permanentní make-up dokáže totiž vyzdvihnout vaše přirozené rysy a dá vyniknout vaší tváři. S jeho pomocí lze dělat doslova zázraky, které vám zvednou vaše sebevědomí. Důležité je vybrat kvalitní salon se zkušenými odborníky v této oblasti.

Bojíte se, že váš permanentní make-up bude vypadat uměle?

V kvalitním salonu vám nepřetvoří vaše přirozené rysy. Naopak. Profesionálové je dokáží vyzdvihnut a podpořit tak vaši krásu.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites