Co je lash lifting a jak celá procedura probíhá? A je lash lifting vhodný právě pro vás?

Zajímá vás, co je lash lifting? Chcete být připraveny na to, co od tohoto kosmetického zákroku očekávat? Přečtěte si, s čím při liftingu řas kosmetička pracuje, jak dlouho to trvá a na jaký výsledek se můžete těšit. Dozvíte se také, v jakých případech se této metodě pro jistotu vyhnout.

Co je lash lifting schopný vytvořit

  • Prodlouží a natočí řasy, díky čemuž rozjasní a opticky zvětší oči.
  • Dojde ke zvýraznění přirozené linie řas.
  • Absolvováním této procedury odpadá nutnost používat kleštičky na řasy.
  • Nanášení řasenky se stává mnohem jednodušší.

Myslíte, že je lash lifting tím pravým pro vás? Gratulujeme ke správné volbě! Zbytek můžete nechat na nás. Objednejte se na proceduru k nám a vaše řasy budou oslňovat!

CHCI KRÁSNĚJŠÍ ŘASY

Co to je lash lifting v překladu a co obnáší

Metoda pojmenovaná jako lash lifting v podstatě znamená pozvednutí a tvarování vlastních řas. Při proceduře se řasy napínají a natáčejí na speciální silikonovou formu. Na tuto natáčku se řasy musejí precizně vyskládat jedna vedle druhé v určitém směru a zafixovat speciálním přípravkem.

Pro koho procedura vhodná

  • Pro ženy, které mají své řasy ve špatném stavu.
  • Pro ženy, které mají své řasy krátké nebo jim směřují rovně či dolů.
  • Pro ženy, které nechtějí podstoupit techniku prodloužení řas.

Pokud lash lifting podstoupí těhotná nebo právě menstruující žena, nemusí se dostavit 100% výsledek.

Původ hledejte v trvalé

Celý proces by se dal přirovnat k takzvané trvalé na vlasy, která u nás byla populární v 80. letech minulého století. Existuje přitom i možnost, nechat si trvalou udělat na své řasy. Taková metoda se hodí pro od přírody dlouhé řasy, které potřebují jen lehce natočit. Z této techniky následně vzešel lifting řas, který se liší právě tím, že řasy navíc i prodlužuje.

Lash lifting dokáže prodloužit a natočit řasy, díky čemuž se opticky projasní váš pohled. Při proceduře se pracuje pouze s vašimi vlastními řasami, které se natáčejí na speciální silikonovou formu. Procedura přitom není nijak drahá, pokud tedy přemýšlíte, kam investovat malé částky, zkuste je investovat do sebe!

Už jste někdy lash lifting podstoupily? Nebo dáváte přednost spíše klasickému prodloužení řas? Napište nám v komentářích pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites