Jak dlouho vydrží umělé řasy? Jaké si pořídit, aby byly co nejkrásnější?

Ženy, které uvažují o prodloužení či zahuštění svých řas, mohou přemýšlet nad dotazy: jak dlouho vydrží umělé řasy a jak si vybrat ty nejlepší? V našem průvodci odhalíme tajemství jejich trvanlivosti a tipy na dokonalý vzhled.

Užijte si příjemný vzhled bez nutnosti péče o řasy a odličování

Buďte krásná každý den od rána do večera a od večera do rána s dokonalými řasami, o které se postará metoda zvaná lifting řas!

Jak dlouho vydrží umělé řasy? Záleží na použité metodě!

Existují v podstatě tři zásadní způsoby aplikace umělých řas:
Jak dlouho vydrží umělé řasy? Jaké si pořídit, aby byly co nejkrásnější? obrázek 3

Jak dlouho nosit umělé řasy?

Doporučení o délce nošení umělých řas závisí hlavně na tom, pro jakou příležitost jsou řasy určené. Pokud chcete řasy nosit dlouhodobě a chcete vypadat i přesto přirozeně, doporučujeme kratší řasy ze salonu, které nebudou výrazně přesahovat délku vašich přirozených řas.

Kratší řasy jsou ideální pro studentky nebo pro ženy, které chtějí vypadat upraveně, nechtějí ztrácet čas každodenním líčením a odličováním. Kratší verze prodloužených řas působí velice přirozeně a přesto opravdu krásně. Zvýrazní totiž ženský pohled, podtrhne jeho jiskru a celkově velmi podpoří celkovou upravenost vzhledu.

Doba, po kterou můžete nosit doma nalepené umělé řasy, závisí také na několika faktorech, včetně typu lepidla, péče o řasy a kvalitu samotných umělých řas. Obecně se dají nosit od jednoho do několika dnů, přičemž správná péče a odstranění před spaním může prodloužit jejich životnost.

Doporučuje se však dodržovat individuální pokyny výrobce a dbát na pohodlí a zdraví očí. 

Jak často je vhodné umělé řasy obměňovat a proč?

Pokud chcete mít řasy opravdu dokonalé, doporučujeme zajít na opravu stavu řas a na jejich doplnění cca po 3 týdnech od jejich první aplikace. Podobně jako vlasy mají řasy svůj přirozený růst a vývoj a také dobu, kdy samovolně vypadnou na konci svého cyklu.

Trvanlivost prodloužených řas může být mezi měsícem až dvěma. Pokud jsou kvalitně přilepené a neodlepí se umělá řasa od té přirozené, vypadnou vám umělé řasy zároveň s řasami původními. Jejich přirozený cyklus trvá mezi 60 a 90 dny. 

Bylo by prohřeškem proti kráse marnit potenciál vašich řas

V námi vybraných salonech vám pomůžou vytěžit z něj co nejvíce. Objednejte se na předběžnou konzultaci a společně jistě vymyslíte, jaké řasy by se k vašemu typu, obličeji a životnímu stylu hodily co nejvíce!

Prodloužené řasy: jejich trvanlivost a péče

Prodlužování řas metodou řasa na řasu je nejtrvanlivějším způsobem, jak zvýraznit řasy pomocí umělých řas.

Za den jich totiž vypadne přesně tolik, kolik ženě vypadne řas přirozených. Doporučujeme vyhledat opravdu kvalitní kosmetické studio, které bude ručit za správnou techniku lepení řas, a tím také zaručí, že se řasy nebudou odlepovat a odpadávat. 

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Jak jsme se již zmínili, prodloužené řasy není třeba líčit, ani odličovat, odpadá tak mnoho starostí s vylepšováním vzhledu řas. Pro péči o prodloužené řasy stačí jen pečovat o oči tak, jak jste zvyklí, s přihlédnutím k existenci nalepených řas – tedy jemněji a šetrněji.

Jak umývat prodloužené řasy?

Zjednodušeně řečeno – velmi opatrně. Při péči o prodloužené řasy postupujte opatrněji a šetrněji, než při péči o přírodní řasy. Dbejte na to, abyste příliš na řasy netlačily a nepoškodily tak spojení umělé řasy s tou, na kterou je řasa přilepená. 

Jak dlouho vydrží umělé řasy? Jaké si pořídit, aby byly co nejkrásnější? obrázek 5

Péče o umělé řasy pro prodloužení jejich životnosti

Pokud chcete podpořit trvanlivost čerstvě nalepených řas, vyhněte se následující den po nalepení prostředí s vysokou vlhkostí a párou – tedy nechoďte do bazénu, ani do sauny. Zvýšená vlhkost by mohla poškodit lepené spoje a řasy by se mohly odlepovat.

Lze aktivně prodloužit výdrž umělých řas?

Denně doporučujeme jednotlivé řasy pročesávat kartáčkem nebo řasenkou bez náplně. Díky tomu se nebudou řasy slepovat, cuchat a vypadávat.

Pokud vás budou svědit oči, zkuste si je nemnout a netlačit na spoje mezi řasami, abyste nenarušily spoj lepidla. 

Chtějte dokonalé řasy, které budou definovat váš pohled!

Specialistky v námi pečlivě vybraných salonech se o vás rády postarají.

Nalepovací řasy: jak dlouho vydrží a jak je správně aplikovat?

O aplikaci se postarají profesionálové, vždy je důležité vybrat kvalitní salon pro opravdu trvalé prodloužení řas. Stačí se objednat a společně s lash stylistkou vybrat ten nejlepší způsob, kterým vaše řasy získají dokonalý tvar, barvu a celkový vzhled.

Prodloužené řasy je samozřejmě možné a velmi krásné doplnit adekvátním líčením. Jak se správně nalíčit v kombinaci s prodlouženými řasami? Nezapomeňte, že řasenka není třeba!

K dokonalému líčení patří také správná úprava obočí. Tu můžete realizovat doma a nebo také samozřejmě v salonu, kde vám poradí, jakým způsobem si nechat obočí zvýraznit tak, aby bylo krásné a přesto přirozené. 

Jak dlouho vydrží umělé řasy? Jaké si pořídit, aby byly co nejkrásnější? obrázek 7

Dejte si krásný dárek!

Dnešní uspěchaná doba si žádá moderní a hlavně chytrou péči o zevnějšek. Sem patří i prodlužování řas, barvení a laminace obočí nebo také permanentní make-up. Všechny totiž zaručí trvanlivý přirozený a krásný vzhled bez dlouhých chvil u zrcadla při líčení a odličování. 

Všechny tyto služby a tím pádem i zlepšení vašeho vzhledu najdete jen u profesionálů!

Kdo by nechtěl vypadat skvěle a zároveň ušetřit čas? Objednejte se k těm nejlepším odborníkům na laminaci neboli lifting řas v ČR!

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites