Permanentní Make Up Obočí Hojení Není Radno Podcenit

Uvažujete o permanentním make-upu obočí a hojení je to, čeho se nejvíc obáváte? Permanentní make-up se v poslední době těší velké oblibě. Tetovat permanentním make-upem lze totiž jakoukoliv část těla.

A v zásadě se není čeho bát. Pro hladký průběh však není radno podceňovat doporučení a zbytečně si tak proces hojení komplikovat. 

Jste unaveny neustálou péčí o sebe?

Permanentní make-up obočí vám ulehčí dennodenní líčení a umožní vám vypadat krásně za jakékoliv situace.

Co je permanentní make-up obočí?

Permanentní make-up získává na čím dál tím větší oblibě. Ono se není čemu divit. Vstát a vypadat jako by se člověk právě namaloval je prostě pro mnoho žen ideální.

I když se permanentní make-up podobá svým provedením tetování, o tetování se však nejedná. Rozdíl je jak v metodách, tak v pigmentu.

Zde se používá speciální, k tělu šetrnější pigment, který časem mizí. Díky technologii je pak i odstranění permanentního make-upu mnohem jednodušší než u klasického tetování.

Chcete-li se vyhnout častému tápání v tom, jak si upravit obočí, může být permanentní make-up obočí volbou, která vám ušetří mnoho práce. 

Permanentní Make Up Obočí Hojení Není Radno Podcenit obrázek 3

Permanentní make-up je čím dál tím více oblíbená možnost, jak dosáhnout vzhledu, který chcete

Ušetří vám čas a dodá upravený vzhled. Kdykoliv.

Tetování obočí: Proces a následné hojení

Jak probíhá samotný proces tetování obočí

Zkušená specialistka s klientkou nejprve probere vhodný tvar obočí a barvu pigmentu. Nanášení inkoustu lze provádět několika technikami. Ty se volí podle závislosti na tom, co je cílem dané aplikace.

Proč není radno hojení permanentního make-upu podceňovat?

Chcete-li dosáhnout perfektního výsledku při vytváření permanentního obočí, je trpělivost na místě. Pokud budete netrpělivé, obočí budete zbytečně namáčet či si strhávat stroupky, dosáhnete toho, že narušíte ustalování pigmentu nebo si dokonce vytvoříte jizvičky. A to přece nechcete.

Permanentní Make Up Obočí Hojení Není Radno Podcenit obrázek 5

Tetování obočí a hojení: první fáze

Aby aplikace proběhla bez nejmenších potíží, obočí si nevytrhávejte později než dva dny před plánovaným zákrokem. Tři dny před aplikací nechoďte ani do solária, abyste dopřály pokožce dostatečný odpočinek.

Pro dobrý výsledek je důležité se připravit na to, že bude potřeba z obočí v pravidelném časovém intervalu jemně stírat lymfu a to po celý den. Proto si už žádné aktivity na tento den neplánujte. Stírat a být opatrné budete muset být i následující dny. Celý proces hojení trvá tak 10 dnů celkem. 

Ušetřete čas při líčení

Permanentní make-up obočí dodá vašemu vzhledu upravenost a podtrhne vaši krásu. I po ránu.

Hojení obočí po korekci

Opravdu profesionální salon většinou počítá s tím, že bude potřeba ještě korekce. Tělo totiž funguje podle svých zákonitostí a část pigmentu se při hojení vyloučí. Korekce pak ztracený pigment znovu dodá. Při takovéto úpravě obočí je cena korekce většinou započítána už v základní ceně permanentního make-upu.

To, jak se budete o hojení po korekci obočí starat určí, jak moc skvělého výsledku dosáhnete. Proto: 

Tipy pro rychlejší a bezpečnější výsledky hojení PMU obočí

Chcete-li hojení permanentního make-up obočí nebo hojení po korekci pomoci, je dobré dodržovat také tyto rady.
Permanentní Make Up Obočí Hojení Není Radno Podcenit obrázek 7

Hojení permanentního make-upu obočí: Dlouhodobé efekty a péče

Obecně je ale možné konstatovat, že permanentní make-up obočí péči příliš nevyžaduje – jednoduše nechte pokožku vyhojit a vyhněte se strhávání vzniklých stroupků. Permanentní make-up postupem času svou barvu ustálí – mírně vybledne.

Takže pokud se vám barvy budou zdát na začátku příliš syté, nemějte obavy. Vše bude takové, jak má být.

Rady pro dlouhodobou péči o permanentní make-up obočí

Nebojte se komplikací s hojením po permanentním make-upu

Zkušená kosmetička vám pomůže překonat všechny nástrahy.

Péče o obočí po permanentním make-upu: Prevence a šetrná kosmetika

Jak zabránit problémům během hojení

Samotný proces není nijak zvlášť náročný. Pro hladký průběh je ale třeba dodržet pár pokynů – a pak už si budete moci užívat vašeho nového vzhledu.

Dobré výsledky po zahojení podpoříte i používáním bezpečných a kvalitních kosmetických produktů. I ty vám většinou poradí kosmetička. Jinak je dobré vědět, že během procesu hojení by se žádné kosmetické produkty neměly používat. Stejně tak v den aplikace nenanášejte na dané místo žádnou kosmetiku.

Hojení permanentního make-upu obočí jde také podpořit i tím, že budete dbát na: 

Permanentní Make Up Obočí Hojení Není Radno Podcenit obrázek 9

Závěr

Permanentní make-up vám přináší pohodlné řešení. Přirozeně zvýrazní vaše rysy a podtrhne vaši osobnost. Pomůže vám obočí dokreslit a dodat vám tak kýžené sebevědomí.

Pokud vás vaše nedokonalé obočí trápí, není třeba se obávat a není třeba dál čekat. V případě, že rady, jak urychlit růst obočí nefungují a vy se trápíte s řídkým nebo nesouměrným obočím. Nemusíte. Pusťte se do změny.

Pokud dodržíte naše rady uvedené v tomto článku a také rady specialistky na permanentní make-up, ani hojení nebude problémem.

Je vždy důležité věnovat čas výběru opravdu kvalitního salonu. Čistota a kvalifikovaný personál vám po aplikaci permanentního make-upu ušetří nemalé starosti. Vyplatí se proto vybírat s rozvahou a neupřednostnit pouze cenu. 

Zjednodušte si život a podlehněte kouzlu permanentního make-upu

Vaše obočí je vaší korunou.

Přihlásit se

Poslat zprávu

My favorites